
Фільтр повітряний Skoda Fabia/Kamiq/Karoq/Octavia/Rapid/VW Caddy/Golf/Polo/Taos 1.6MPI/SRE 14-, Mann Filter C 21 014
766,99 ₴
- В наявності
- Код: C 21 014
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Skoda Fabia/Kamiq/Karoq/Octavia/Rapid/VW Caddy/Golf/Polo/Taos 1.6MPI/SRE 14-, Mann Filter C 21 014. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 21 014
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 21 014 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — IBIZA V (KJ1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2017–н.в. |
| SKODA — FABIA (NJ3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 | 2015–н.в. |
| SKODA — FABIA III универсал (NJ5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 | 2015–н.в. |
| SKODA — FABIA IV (PJ3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2021–н.в. |
| SKODA — KAMIQ (NW4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2019–н.в. |
| SKODA — KAROQ (NU7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV (NX3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV Combi (NX5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — RAPID (NH3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–2019 |
| 1.6 SRE 90 л.с. | 2015–2019 |
| SKODA — RAPID Spaceback (NH1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2015–2019 |
| SKODA — SCALA (NW1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2019–н.в. |
| SKODA — YETI (5L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — CADDY IV универсал (SAB, SAJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — CADDY IV фургон (SAA, SAH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — GOLF SPORTSVAN (AM1, AN1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — GOLF VII Variant (BA5, BV5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — JETTA IV (162, 163) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 MPi 90 л.с. | 2015–2018 |
| VW — POLO (6R, 6C) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — POLO седан (602, 604, 612, 614) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 21 014 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04E 129 620 A, 103007, 1118610100, 116 063, 1512-4193, 18712, 18712, 21014-LF-PCS-MS, 246764710, 26-2426, 30.713.00, 50019010, 71-01940-SX, A0719, A1011, A141783, A63247, ADV182274, AFAU179, AP 139/7, AR21014PM, BFA2611, CA12016, DAF4418, DP1110.10.0556 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Golf, Yeti, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 35 |
| Довжина [мм] | 205 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766,99 ₴







