Топ

Фільтр повітряний Hyundai Elantra 1.6SR/2.0 15-/Kona/i30 1.0-1.6T-GDi/CRDi 16-/Kia Ceed 1.4/1.6 18-, Mann Filter C 24 054
740,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 24 054
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Elantra 1.6SR/2.0 15-/Kona/i30 1.0-1.6T-GDi/CRDi 16-/Kia Ceed 1.4/1.6 18-, Mann Filter C 24 054. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 24 054
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 24 054 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA седан (AD, ADA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SR Turbo 204 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 152 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — i30 (PDE, PD, PDEN) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MPI 100 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.0 T-GDI 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — i30 FASTBACK (PDE, PDEN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| HYUNDAI — i30 универсал (PDE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MPI 101 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2017–н.в. |
| KIA — CEED (CD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 128 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 T-GDI GT 204 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — CEED Sportswagon (CD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 128 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — CERATO седан (BD, BDM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 MPi 150 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — SOUL III (SK3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MPi 124 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 T-GDI 200 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 MPi 150 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 054 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-07100, 1500727, 1512-4297, 153071762600, 184417, 18682, 18682, 20-0H-H39, 20H39, 26-2428, 28113 F2000, 28113-F2000, 28113-F2000AS, 30.D20.00, 37-12 321 0037, 585877, 8A0904, A10351, A2663, A3011, A52-0184, A63772, A9328, ADG022161, AFAI341, AP 197/5 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, I30, Elantra, Ceed, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 244 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 162 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740,32 ₴







