
Фільтр повітряний Hyundai Tucson 1.6GDI/2.0/2.4GDI 15-/Kia Sportage 1.6GDi/2.0/2.4 16V DOHC 15-, Mann Filter C 28 035
811,70 ₴
- В наявності
- Код: C 28 035
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Tucson 1.6GDI/2.0/2.4GDI 15-/Kia Sportage 1.6GDi/2.0/2.4 16V DOHC 15-, Mann Filter C 28 035. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 035
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 035 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (TLE) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CVVT 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CVVT Привод на все колеса 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI Привод на все колеса 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 GDi | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.0 GDI | 2015–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (QL) (US) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 184 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 4WD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 035 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-07004, 1500647, 1512-4276, 153071762521, 1694140980, 184040, 18685, 18685, 20-0K-K36, 20K36, 26-1585, 28113-D3300, 28113-D3300, 36HY102, 37-12 321 0041, 585586, 60488, 620 885, 71-01987-SX, 8A0923, A0638, A10360, A1866, A2668, A53-9618, A63748 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 199 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811,70 ₴





