
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.0-2.2CRDi18-/Kia Sorento 2.0-2.2 CRDi 14-, Mann Filter C 30 027
781,65 ₴
- В наявності
- Код: C 30 027
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.0-2.2CRDi18-/Kia Sorento 2.0-2.2 CRDi 14-, Mann Filter C 30 027. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 30 027
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 30 027 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FÉ IV (TM, TMA) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 186 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 186 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 CRDi 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 CRDi AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — SORENTO/SORENTO PRIME III (UM) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDI 4WD 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 200 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDI 4WD 197 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.2 CRDi | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 30 027 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-21088, 1500716, 1512-4240, 184369, 19372713, 20-0K-K38, 20K38, 26-2425, 28113-A9200, 28113-A9200, 28113-A9200AS, 36KI077, 71-01979-SX, A10372, A142094, A1871, A2847, A63744, A9429, ADG022150, AF965, AFAI324, AP 198/4, AR30027PMJ, B130G0092, BFA2679 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 297 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 176 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781,65 ₴






