
Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo/S-Max/Edge 2.0 EcoBlue 18-, Mann Filter C 25 035
728,78 ₴
- В наявності
- Код: C 25 035
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo/S-Max/Edge 2.0 EcoBlue 18-, Mann Filter C 25 035. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 25 035
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 25 035 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MONDEO V Turnier (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 120 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — MONDEO V Наклонная задняя часть (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 120 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — S-MAX (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue BI-Turbo 240 л.с. | 2018–н.в. |
| FORD USA — EDGE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue AWD 238 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 25 035 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500676, 153071762587, 172761, 2240 480, 26-2502, 26-2773, 30.D21.00, 712 321 0021, A2664, A3012, A63905, ADBP220031, AP 186/3, AR1688PM, BFA2632, CA12664, DP1110.10.0792, DS73-9601-BA, E1698L, EAF1046, EAF3725.10, ELP9606, F 026 400 690, F259101 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 199 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728,78 ₴







