Топ

Фільтр повітряний Lexus CT 1.8 10-/NX 2.5 14-/Toyota Auris/Prius 1.8 Hybrid 10-/Rav4 2.5 Hybrid 15-18, Mann Filter C 22 009
756,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 22 009
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus CT 1.8 10-/NX 2.5 14-/Toyota Auris/Prius 1.8 Hybrid 10-/Rav4 2.5 Hybrid 15-18, Mann Filter C 22 009. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 22 009
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 22 009 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — CT (ZWA1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200h (ZWA10_) 136 л.с. | 2011–н.в. |
| LEXUS — NX (_Z1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300h (AYZ10_) 197 л.с. | 2014–н.в. |
| 300h AWD (AYZ15) 197 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — PRIUS (_W3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid (ZVW3_) 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Plug-in Hybrid (ZVW35) 99 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — PRIUS ALPHA (ZVW4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AVA42_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_) 197 л.с. | 2015–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 22 009 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17099, 1500425, 1512-4121, 153071762394, 1616268880, 17801-0T040, 17801-0T050, 17801-37020, 17801-37021, 18338, 18338, 183995, 20-02-2000, 202000, 2133329, 22009-LF-PCS-MS, 26-1424, 28.0002-0471.2, 30.625.00, 30-12 321 0038, 585428, 600 026, 60692 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, NX, RAV4, Prius |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 35 |
| Довжина [мм] | 224 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 187 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756,13 ₴







