
Фільтр повітряний Citroen C1/Peugeot 108/Toyota Aygo 1.0VTi/C-HR/Corolla/Prius/Yaris 1.5/1.8Hybr. 14-, Mann Filter C 17 008
693,98 ₴
- В наявності
- Код: C 17 008
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C1/Peugeot 108/Toyota Aygo 1.0VTi/C-HR/Corolla/Prius/Yaris 1.5/1.8Hybr. 14-, Mann Filter C 17 008. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 17 008
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 17 008 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C1 II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTi 68 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 VTi 72 72 л.с. | 2018–н.в. |
| PEUGEOT — 108 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTi 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 VTi 72 72 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — AYGO (PAB4_, KGB4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — C-HR (_X1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid (ZYX10_, ZYX11_) 122 л.с. | 2016–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA седан (_E21_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 VVTi Hybrid (MZEA12, ZRE211, ZWE211) 122 л.с. | 2019–н.в. |
| TOYOTA — PRIUS (ZVW5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid (ZVW50, ZVW50_, ZVW51_) 122 л.с. | 2015–н.в. |
| TOYOTA — VITZ (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.0 (KSP130) 72 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Hybrid 75 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 17 008 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17008, 1500355, 1512-4259, 153071762396, 16 124 967 80, 16 124 967 80, 16 163 688 80, 1638022780, 17008-LF-PCS-MS, 176326, 17801-0M030, 17801-0M040, 17801-21060, 17801-AZC01, 18632, 18632, 20-02-2009, 202009, 2133335, 246764410, 26-1337 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 179 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, 108, Prius, Yaris, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 38 |
| Довжина [мм] | 179 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 117 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693,98 ₴





