Топ

Фільтр повітряний Lexus ES 2.5L 12-18/Toyota Camry 2.0-2.5 01-17/Venza 2.7 08-16, Mann Filter C 30 009
543,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 30 009
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus ES 2.5L 12-18/Toyota Camry 2.0-2.5 01-17/Venza 2.7 08-16, Mann Filter C 30 009. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 30 009
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 30 009 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 184 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 VVT-i 152 л.с. | 2001–2006 |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 (ASV50) 181 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVT-i 147 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 158 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 167 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 173 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — VENZA (GGV1_, AGV1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 185 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.7 4WD 185 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 30 009 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1512-2632, 1667449880, 17801-0H030, 17801-0H050, 17801-28030, 19372643, 20-02-2005, 202005, 26-0966, 28.0002-0535.2, 30.721.00, 30009-LF-PCS-MS, 30-12 321 0035, 50014998, 71-01056-SX, A1019, A10297, A140818, A2722, A3064, A63706, ADT322114, AFAD128 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Camry, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 292 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 202 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543,21 ₴





