Топ

Фільтр повітряний Hyundai ix35/Tucson/Kia Sportage 1.6/1.7CRDi/2.0/CRDi/GDi/2.4MPI 10-, Mann Filter C 26 013
607,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 26 013
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai ix35/Tucson/Kia Sportage 1.6/1.7CRDi/2.0/CRDi/GDi/2.4MPI 10-, Mann Filter C 26 013. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 26 013
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 26 013 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ix35 (LM, EL, ELH) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 155 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 154 л.с. | 2013–2015 |
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 AWD 155 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 4WD 175 л.с. | 2012–2013 |
| 1.6 135 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4WD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDi 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GDi 4WD 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 DCVVT-I 4WD 174 л.с. | 2010–2013 |
| KIA — SPORTAGE (SL) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi AWD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT 154 л.с. | 2014–2015 |
| 2.0 CVVT 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 154 л.с. | 2014–2015 |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDI 166 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 GDI AWD 166 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 26 013 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-07002, 1500233, 1512-3128, 152071761715, 1613722480, 1714695, 18407, 18407, 184118, 18476, 18476, 19372630, 20-0H-H23, 20H23, 2133089, 26013-LF-PCS-MS, 26-0779, 28.0002-0268.2, 28113-2S000, 28113-2S000, 30.574.00, 36HY086, 37-12 321 0025, 50014751 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 258 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 164 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607,01 ₴





