Топ

Фільтр паливний VW Caddy 1.6 BiFuel/ 2.0 EcoFuel 04-, Mann Filter WK 69/2
1 135,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 69/2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW Caddy 1.6 BiFuel/ 2.0 EcoFuel 04-, Mann Filter WK 69/2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 69/2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 69/2 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2003–2009 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2008–2010 |
| AUDI — TT (8J3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2006–2010 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2007–2010 |
| SKODA — FABIA (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2006–2014 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–2014 |
| 1.2 12V 60 л.с. | 2011–2014 |
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| SKODA — FABIA (6Y2) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2002–2008 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2008 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2008 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2008 |
| SKODA — FABIA Combi (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2007–2014 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–2014 |
| 1.2 12V 60 л.с. | 2011–2014 |
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2007 |
| 2.0 116 л.с. | 2000–2007 |
| SKODA — FABIA Praktik (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2007 |
| SKODA — FABIA седан (6Y3) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2007 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2007 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| SKODA — LAURA (1Z3) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 80 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 LPG 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2013 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 80 л.с. | 2006–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 LPG 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2013 |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2006–2007 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| SKODA — RAPID (NH3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2015–2019 |
| 1.6 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 SRE 90 л.с. | 2015–2019 |
| SKODA — RAPID Spaceback (NH1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2015–2019 |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 69/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.38.032, 100 323 0003, 111 121, 1118701800, 1530-2518, 153071762429, 1720211, 180011910, 21-00478-SX, 26-2202, 28.0002-3000.2, 30754, 31.833.00, 4839, 4839, 50014289, 587060, 62233, 69/2-KF-PCS-MS, 6Q0 201 051 A, 6Q0 201 051 C, 6Q0 201 051 J, 70246 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 164 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, Touran, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 164 |
| Тиск [бар] | 4,0 |
| Виготовлення фільтра | з вбудованим регулятором тиску |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 61 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 135,95 ₴




