Топ

Фільтр паливний Fiat Ducato/Doblo/Punto/Citroen Jumper/Peugeot Boxer 1.2-3.0D 00-, Mann Filter PU 723 X
839,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: PU 723 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Fiat Ducato/Doblo/Punto/Citroen Jumper/Peugeot Boxer 1.2-3.0D 00-, Mann Filter PU 723 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 723 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 723 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — JUMPER автобус (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 130 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 HDi 155 157 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 160 157 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — AGILA (A) (H00) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 70 л.с. | 2003–2007 |
| OPEL — AGILA (B) (H08) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — ANTARA (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 127 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CDTI 127 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H (L48) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTi 16V 120 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H TwinTop (L67) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 CDTi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — COMBO Tour (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 70 л.с. | 2003–2009 |
| OPEL — CORSA C фургон (F08, W5L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — MERIVA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2005–2010 |
| OPEL — SIGNUM (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — TIGRA TwinTop (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — VECTRA C универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 723 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 BF0 239, 0399-1308, 1 457 070 001, 109138, 12.23000, 1218700500, 122-16077, 12762212, 13122587, 13179060, 1520003, 1530-2543, 153071760527, 15411-84E50, 15411-84E50, 15411-84E50-000, 15411-84E60, 15411-84E60-000, 15411T84E60, 1596 790 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 99 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Lancia, Suzuki, Chevrolet, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, Boxer, Ducato, Nubira, Jumper, Ypsilon, Epica, Lacetti, Swift, SX4, Captiva, Punto, 9-3, Wagon R, 500 C, Tigra, SX4 S-Cross, Zafira, 500, Combo, Meriva, Astra, Corsa, Croma, Vitara, Vectra, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 99 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 68 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,83 ₴






