
Фільтр повітряний VW T4 1.9TD/2.0/2.4D/SD/2.5/TDI/2.8/2.8 V6 95-03, Mann Filter C 29 198
814,90 ₴
- В наявності
- Код: C 29 198
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW T4 1.9TD/2.0/2.4D/SD/2.5/TDI/2.8/2.8 V6 95-03, Mann Filter C 29 198. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 29 198
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 29 198 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 115 л.с. | 1999–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.8 VR6 140 л.с. | 1996–2000 |
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1996–2003 |
| 2.8 VR 6 140 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.8 VR6 140 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 29 198 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 626 806, 00357, 074 129 620, 1 457 433 747, 107 000, 1118602100, 112 129 0016, 11209, 1500145, 1512-1018, 153071762346, 16569, 16569, 1710670, 2133127, 26-0161, 28.0002-0037.2, 29198-LF-PCS-MS, 30.085.00, 50013286, 585107, 60206, 70297 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 218 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814,90 ₴





