
Фільтр повітряний VW Caddy/Golf/Polo/T-Roc/Skoda Fabia/Kamiq/Karoq 1.0TSI 15-/Octavia 1.0-1.2TSI 13-, Mann Filter C 22 035
910,17 ₴
- В наявності
- Код: C 22 035
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Caddy/Golf/Polo/T-Roc/Skoda Fabia/Kamiq/Karoq 1.0TSI 15-/Octavia 1.0-1.2TSI 13-, Mann Filter C 22 035. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 22 035
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 22 035 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–2018 |
| 30 TFSI 115 л.с. | 2018–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8VA, 8VF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — Q2 (GAB) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| SEAT — ARONA (KJ7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| SEAT — ATECA (KH7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| SEAT — IBIZA V (6J5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| SEAT — IBIZA V (KJ1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| SEAT — IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| SEAT — IBIZA V ST (6J8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| SEAT — LEON (5F1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| SEAT — LEON SC (5F5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| SEAT — LEON ST (5F8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| SKODA — FABIA (NJ3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — FABIA III универсал (NJ5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — KAMIQ (NW4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2019–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| SKODA — RAPID (NH3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2017–2019 |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2017–2019 |
| SKODA — RAPID Spaceback (NH1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2017–2019 |
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2017–2019 |
| SKODA — SCALA (NW1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 116 л.с. | 2019–н.в. |
| VW — CADDY ALLTRACK универсал (SAB) (US) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| VW — CADDY ALLTRACK фургон (SAA) (US) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| VW — CADDY IV универсал (SAB, SAJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 22 035 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04C 129 620 A, 103799, 112 321 0034, 116 097, 121-50045, 153071762366, 1667448080, 18688, 18688, 22035-LF-PCS-MS, 26-2433, 28.0002-0686.2, 30.A51.00, 585594, 60833, 8A0794, A0699, A142136, A1816, A2591, A63737, ADV182276, AP 062/2, AR1613PM, B10528 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Rapid, A1, UP!, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 28 |
| Довжина [мм] | 270 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910,17 ₴







