
Фільтр паливний BMW X5 (E53) 3.0D 03-06 M57, Mann Filter WK 521/3
1 503,82 ₴
- В наявності
- Код: WK 521/3
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний BMW X5 (E53) 3.0D 03-06 M57, Mann Filter WK 521/3. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 521/3
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 521/3 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E53) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 521/3 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 906 463, 109049, 13 32 7 787 477, 1530-2642, 16 12 6 765 756, 1643628080, 21-00473-SX, 26-1098, 28.0002-4171.2, 31.839.00, 314 323 0007, 4769, 4769, 50013908, 587064, 63752/1, 9F0241, A110661, ADG02343, BFF8115, BFF8140, CFF100435, D20521, DFFL473 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 274 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 274 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 503,82 ₴




