
Фільтр повітряний Daewoo Nexia 1.5-1.6 97-/Opel Kadett-E 1.8i/2.0GSI 16V 87-91, Mann Filter C 2598
423,85 ₴
- В наявності
- Код: C 2598
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Daewoo Nexia 1.5-1.6 97-/Opel Kadett-E 1.8i/2.0GSI 16V 87-91, Mann Filter C 2598. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2598
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2598 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAEWOO — CIELO (KLETN) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 71 л.с. | 1995–1997 |
| 1.5 75 л.с. | 1995–1997 |
| 1.5 60 л.с. | 1996–1997 |
| 1.5 16V 90 л.с. | 1995–1997 |
| DAEWOO — CIELO седан (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 71 л.с. | 1995–1997 |
| 1.5 75 л.с. | 1995–1997 |
| 1.5 60 л.с. | 1996–1997 |
| 1.5 (19) 80 л.с. | 1997–2008 |
| 1.5 16V 90 л.с. | 1995–1997 |
| DAEWOO — ESPERO (KLEJ) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 75 л.с. | 1997–1999 |
| 1.5 16V 88 л.с. | 1993–1994 |
| 1.5 16V 90 л.с. | 1995–1999 |
| 1.8 95 л.с. | 1995–1999 |
| 1.8 90 л.с. | 1995–1999 |
| 2.0 101 л.с. | 1991–1993 |
| 2.0 110 л.с. | 1993–1994 |
| 2.0 105 л.с. | 1995–1999 |
| DAEWOO — NEXIA седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 80 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — KADETT E (39_, 49_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 90 л.с. | 1990–1991 |
| OPEL — KADETT E Наклонная задняя часть (33_, 34_, 43_, 44_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 90 л.с. | 1985–1991 |
| 2.0 GSI 16V 156 л.с. | 1987–1991 |
| 2.0 GSI 16V 150 л.с. | 1988–1991 |
| 2.0 GSI 16V KAT 150 л.с. | 1988–1991 |
| OPEL — KADETT E кабрио (43B_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GSi 156 л.с. | 1990–1992 |
| OPEL — KADETT E универсал (35_, 36_, 45_, 46_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 90 л.с. | 1985–1991 |
| OPEL — KADETT E фургон (37_, 47_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 90 л.с. | 1984–1992 |
| UZ-DAEWOO — NEXIA седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 80 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2598 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 626 817, 1 457 433 003, 121-20010, 121-20010G, 1500353, 1512-0705, 16287, 16287, 1667450080, 1718320, 20-03-394, 20394, 25062268, 25062398, 2598-LF-PCS-MS, 26-0210, 28.0002-0224.2, 30.990.00, 30522, 3053193, 36DW000, 585298, 60482, 71-00432-SX |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nexia, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 247 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 211 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423,85 ₴







