
Фільтр паливний VW Amarok 2.0 BiTDI 11-, Mann Filter WK 10 034 Z
2 402,71 ₴
- В наявності
- Код: WK 10 034 Z
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW Amarok 2.0 BiTDI 11-, Mann Filter WK 10 034 Z. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 10 034 Z
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 10 034 Z (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 10 034 Z |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1520256, 176830, 2H0 127 401 D, 2H0 127 401 G, 2H6127401D, 2H6127401E, 630 809, A121032, ADBP230039, BFF8261, F 026 402 278, F327701, GS3018P, PS 985/9, PUR-PF0051, WF8580, WG2217569, WG2230319, WB 155, F 026 402 278, WF8580 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 223 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10 |
| Висота [мм] | 223 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 402,71 ₴







