
Фільтр повітряний Renault Clio 1.2-1.6 16V 05-14/Nissan Juke/NV200 1.5dCi 09-/Micra 1.5dCi 03-10/Note, Mann Filter C 2485/2
582,17 ₴
- В наявності
- Код: C 2485/2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Clio 1.2-1.6 16V 05-14/Nissan Juke/NV200 1.5dCi 09-/Micra 1.5dCi 03-10/Note, Mann Filter C 2485/2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2485/2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2485/2 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — CUBE (Z12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — JUKE (F15) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — MARCH III (K12) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–2010 |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–2010 |
| NISSAN — NOTE (E11) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NV200 EVALIA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dci 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dci 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.5 dci 110 л.с. | 2011–н.в. |
| NISSAN — NV200 фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dci 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dci 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.5 dci 110 л.с. | 2011–н.в. |
| NISSAN — TIIDA Наклонная задняя часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–2011 |
| NISSAN — TIIDA седан (SC11X) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — CLIO Grandtour (KR0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 103 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 16V (KR0P) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — CLIO III (BR0/1, CR0/1) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 103 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 16V (BR0P, CR0P) 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 88 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 103 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 16V (JP0W) 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 (JP01, JP0J) 98 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 82 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 65 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 86 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 68 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (JP02) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (JP0G, JP0H) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 90 88 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 112 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 (JP0L, JP0V) 88 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2485/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-9501, 1 457 433 595, 121-13093, 1500065, 1512-3062, 152071758691, 152071761676, 16 54 690 40R, 16-12 321 0009, 16546-00QAR, 16546-BC40A, 16546-BN701, 16546-BN70A, 1715350, 180020210, 18273, 18273, 20-01-128, 20128, 2132977, 22324-00QAB |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Juke, Clio, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 239 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 141 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582,17 ₴







