
Фільтр повітряний Lexus UX 2.0 18-/Toyota C-HR/Corolla 2.0 Hybrid 19-/Yaris 1.5 Hybrid 20-, Mann Filter C 18 021
851,95 ₴
- В наявності
- Код: C 18 021
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus UX 2.0 18-/Toyota C-HR/Corolla 2.0 Hybrid 19-/Yaris 1.5 Hybrid 20-, Mann Filter C 18 021. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 18 021
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 18 021 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250h (MZAH10) 152 л.с. | 2018–н.в. |
| 250h E-Four (MZAH15) 152 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — C-HR (_X1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Hybrid (MAXH10) 152 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 Hybrid (MAXH10) 112 л.с. | 2019–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA Наклонная задняя часть (_E21_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Hybrid (MZEH12) 152 л.с. | 2019–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA универсал (_E21_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Hybrid (MZEH12) 152 л.с. | 2019–н.в. |
| TOYOTA — YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Hybrid (MXPH11) 92 л.с. | 2020–н.в. |
| TOYOTA — YARIS CROSS (MXP_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Hybrid (MXPJ10) 92 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 18 021 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17004, 1500693, 153071762670, 17801-24040, 183923, 20-02-2021, 202021, 30.C46.00, 36TO079, A1545, A2712, A3054, ADBP220027, AP 178/6, AR1728PM, BFA2645, BFA2735, CA12654, E2172L, EAF1053, EAF3728.10, ELP9615, F 026 400 696, F258901, FA-2021S, FA2344 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 174 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 163 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 851,95 ₴





