
Фільтр повітряний BMW X3 (F25)/X5 (E70/F15) 2.0d N47/3.0d N57 10-17/X6 (E71) 3.0d N57 10-14, Mann Filter C 36 014
1 964,33 ₴
- В наявності
- Код: C 36 014
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X3 (F25)/X5 (E70/F15) 2.0d N47/3.0d N57 10-17/X6 (E71) 3.0d N57 10-14, Mann Filter C 36 014. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 36 014
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 36 014 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (F25) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 36 014 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.042, 108310, 13 71 7 811 026, 1418604000, 1500726, 1512-4144, 1616268780, 18416, 18416, 2133543, 26-1263, 312 321 0035, 50014694, 585802, 71-01922-SX, 77106, 8A0276, A0500, A10469, A141707, A63648, ADB112220, AFAI238, AK 362/6, AR36014, BFA2464 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 92 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 92 |
| Довжина [мм] | 348 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 270 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 964,33 ₴







