
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS/3.2 V6 06-15/2.4 08-, Mann Filter C 24 567
675,56 ₴
- В наявності
- Код: C 24 567
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS/3.2 V6 06-15/2.4 08-, Mann Filter C 24 567. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 24 567
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 24 567 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ESCUDO II (JT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DDiS 129 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 Привод на все колеса 233 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 567 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-16056, 13780-78K00, 13780-78K00-000, 1512-4127, 1717002, 184355, 20-08-831, 20831, 2133852, 24567-LF-PCS-MS, 26-1324, 30.A96.00, 36-12 321 0017, 585445, 71-01323-SX, 8A0501, A10275, A141499, A1824, A2599, A63529, A995J, ADK82240, AFAI122, AP 173/3 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 242 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 217 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675,56 ₴





