
Фільтр паливний Land Rover Freelander 2.0 TD4 00-06, Mann Filter WK 522
999,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 522
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Land Rover Freelander 2.0 TD4 00-06, Mann Filter WK 522. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 522
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 522 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — FREELANDER (LN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Td4 4x4 112 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 Td4 4x4 109 л.с. | 2001–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 522 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 109114, 122-14073, 1728020, 21-00632-SX, 26-1093, 28.0002-4151.2, 30-0L-L14, 30L14, 31.925.00, 4773, 4773, 522-KF-PCS-MS, 587073, 63752/1, 9F0256, A110679, ADJ132322, BE 618, BFF8118, CFF100599, CP103, D20190, DP1110.13.0265, EFF210, EFF5232.20, ELG5361 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 286 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 7.9 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 7,9 |
| Випускн.-Ø [мм] | 7,9 |
| Висота [мм] | 286 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 55 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999,24 ₴






