Топ

Фільтр повітряний Mitsubishi Pajero III/IV 2.5TD/3.0 V6/3.2DI-D/3.5 V6 GDI/3.8 V6 00-, Mann Filter C 3766
694,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 3766
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Pajero III/IV 2.5TD/3.0 V6/3.2DI-D/3.5 V6 GDI/3.8 V6 00-, Mann Filter C 3766. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 3766
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 3766 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CHALLENGER II (KG_, KH_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D 4WD 160 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — MONTERO III (V7_W, V6_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi 99 л.с. | 2000–2006 |
| 3.2 Di-D 165 л.с. | 2000–2001 |
| 3.2 Di-D 160 л.с. | 2000–2006 |
| 3.5 203 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — MONTERO III Вездеход открытый (V6_W, V7_W) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 99 л.с. | 2000–2006 |
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 115 л.с. | 2001–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 165 л.с. | 2000–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 160 л.с. | 2001–2006 |
| 3.5 V6 GDI (V65W, V75W) 203 л.с. | 2000–2006 |
| MITSUBISHI — MONTERO IV (V8_W, V9_W) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4WD 178 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD (V98W, V88W) 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.8 V6 248 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.8 V6 (V87W, V97W) 250 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO II (V3_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DiD 4WD 165 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D 160 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD 200 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 3766 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-2405, 1 457 433 339, 121-12022, 1512-2709, 153071762540, 1667446580, 1714273, 180074810, 18106, 18106, 184415, 20-05-524, 20524, 2133568, 26-1007, 28.0002-0263.2, 30.220.00, 32-12 321 0009, 3766-LF-PCS-MS, 71-01082-SX, 8A0178, A1285, A140408, A2254 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 361 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з моделлю | Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 361 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 236 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694,65 ₴




