
Фільтр повітряний Ford Mondeo 2.0 Hybrid 14-/C-Max 2.0 Energi 14-19, Mann Filter C 24 013
743,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 24 013
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Mondeo 2.0 Hybrid 14-/C-Max 2.0 Energi 14-19, Mann Filter C 24 013. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 24 013
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 24 013 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MONDEO V седан (CD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Hybrid 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 Hybrid 188 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 Hybrid 177 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 013 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1512-4331, 30.D92.00, 48489, 5205 608, 8A1076, A2700, A3042, ADF122215, AR1748PM, CA12649, DG93 9601 AE, EAF963, FA2558, LVFA1696, LX 4157, LX 4157, MD-3096, PA7922, S 3D92 A, SA 5454, SKAF-0061075, WA10036, WG1442890, WG2218688, F 026 400 814, A3042 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 237 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 237 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 743,55 ₴





