
Фільтр повітряний Ford Focus/Mondeo/Kuga 2.5/Volvo C30/C70/S40/V50 2.4/2.5 05-14/XC60/XC70 2.5 14-17, Mann Filter C 24 137/1
835,29 ₴
- В наявності
- Код: C 24 137/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Focus/Mondeo/Kuga 2.5/Volvo C30/C70/S40/V50 2.4/2.5 05-14/XC60/XC70 2.5 14-17, Mann Filter C 24 137/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 24 137/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 24 137/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS II (DA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 ST 225 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — KUGA I (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 4x4 200 л.с. | 2009–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 220 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 220 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV седан (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 220 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 ST 220 л.с. | 2006–н.в. |
| VOLVO — C30 (533) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–2012 |
| T5 220 л.с. | 2006–2012 |
| T5 230 л.с. | 2007–2012 |
| VOLVO — C70 II кабрио (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2006–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — S40 II (MS) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 230 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — S60 II (134) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T 180 л.с. | 2013–н.в. |
| VOLVO — S80 II (AS) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 T 200 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 T 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 T 254 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 T 249 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 T FlexFuel 200 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 T FlexFuel 231 л.с. | 2010–н.в. |
| VOLVO — V40 Cross Country (526) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T4 180 л.с. | 2013–2015 |
| T5 254 л.с. | 2012–2016 |
| T5 214 л.с. | 2013–2015 |
| VOLVO — V40 Наклонная задняя часть (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T4 180 л.с. | 2013–н.в. |
| T4 AWD 180 л.с. | 2013–н.в. |
| T5 254 л.с. | 2012–н.в. |
| T5 214 л.с. | 2013–н.в. |
| T5 AWD 254 л.с. | 2013–н.в. |
| T5 AWD 214 л.с. | 2013–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 230 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — V60 I (155, 157) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T5 214 л.с. | 2014–н.в. |
| VOLVO — V70 III (BW) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GDI | 2013–н.в. |
| 2.5 T 200 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 T 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 T FlexiFuel 200 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 T FlexiFuel 231 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 137/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 583, 108934, 1418 712, 1500536, 1512-4063, 153071760437, 1613722880, 180016710, 24137/1-LF-PCS-MS, 24137-LF-PCS-MS, 26-0962, 28.0002-0326.2, 30.212.00, 304 201, 306 37 444, 30757155, 50013980, 585296, 60652, 6M5Y-9601-AA, 71-01153-SX |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V40, S40, S60, V70, V50, Mondeo, S80, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 67 |
| Довжина [мм] | 234 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 207 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835,29 ₴





