
Фільтр паливний Jaguar S-Type 04-08/XF 08-15/XJ 2.7 V6 Diesel 05-09, Mann Filter WK 829/5
1 845,30 ₴
- В наявності
- Код: WK 829/5
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Jaguar S-Type 04-08/XF 08-15/XJ 2.7 V6 Diesel 05-09, Mann Filter WK 829/5. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 829/5
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 829/5 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JAGUAR — S-TYPE (CCX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 D 207 л.с. | 2004–2007 |
| JAGUAR — XF (_J05_, CC9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 D 207 л.с. | 2008–н.в. |
| JAGUAR — XJ (X350, X358) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2,7 D 207 л.с. | 2005–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 829/5 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 02 XR 8575 85, 108969, 1520144, 1643631280, 24.130.00, 26-2177, 28.0002-4279.2, 4772, 4772, 587562, 829/5-KF-PCS-MS, 9F0210, A110657, ADJ132301, BFF8232, C2C 22269, C2C 33299, C2C 35810, D20128, DP1110.13.0268, EFF219, EFF5277.20, ELG5332, F 026 402 244 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 186 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Type, XF, XJ |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 186 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 845,30 ₴




