
Фільтр повітряний Lexus RX 3.0 03-08/ES 3.0L 01-06/Toyota Camry 2.4 16V/3.0 V6 01-11/Highlander 00-07, Mann Filter C 32 003
623,32 ₴
- В наявності
- Код: C 32 003
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus RX 3.0 03-08/ES 3.0L 01-06/Toyota Camry 2.4 16V/3.0 V6 01-11/Highlander 00-07, Mann Filter C 32 003. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 32 003
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 32 003 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (MCV_, VZV_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 213 л.с. | 2001–2006 |
| LEXUS — RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 204 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — ALPHARD (ATH1_, MNH1_, ANH1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 159 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 4WD 159 л.с. | 2003–2008 |
| 3.0 220 л.с. | 2003–2008 |
| 3.0 4WD 220 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVTI 150 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 VVT-i 152 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 V6 186 л.с. | 2001–2006 |
| TOYOTA — CAMRY SOLARA кабрио (MCV3_, ACV3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.3 224 л.с. | 2004–2008 |
| TOYOTA — CAMRY SOLARA купе (MCV3_, ACV3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 159 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 VVT-i Hybrid 150 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — HIGHLANDER (_MCU2_, _ACU2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 156 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 4WD 156 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 223 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 4WD 223 л.с. | 2000–2007 |
| TOYOTA — HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (ASU40_) 189 л.с. | 2008–2014 |
| 3.5 273 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.5 4WD 273 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 32 003 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 987 429 187, 121-17130, 1512-3105, 1667449980, 1713815, 17801-0H010, 17801-0H020, 17801-20040, 20-02-252, 20252, 26-1332, 28.0002-0520.2, 30.788.00, 32003-LF-PCS-MS, 50014655, 71-01068-SX, 8A0629, A140268, A1887, A199, A199J, A63272, ADT32279, AF949 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Solara, Alphard, Highlander, RX, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 317 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 193 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623,32 ₴





