
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 3.0d M57 07-13/X6 (E71/E72) 3.0d M57 08-10, Mann Filter C 33 001
1 757,25 ₴
- В наявності
- Код: C 33 001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 3.0d M57 07-13/X6 (E71/E72) 3.0d M57 08-10, Mann Filter C 33 001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 33 001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 33 001 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 33 001 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.040, 108741, 13 71 7 798 342, 1500410, 1512-4135, 1712740, 26-0980, 28.0002-0211.2, 30.406.00, 33001-LF-PCS-MS, 502 214, 60112, 71-01174-SX, 8A0444, A0305, A141656, A1496, A2427, A63524, ADB112202, AFAU227, AP 029/1, AR33001PMS, BFA2489, CA11013 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 324 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 324 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 256 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 757,25 ₴





