
Фільтр повітряний Hyundai Elantra 1.6-1.8 Gamma MPI/i30 1.4-1.6GDi 11-/Kia Ceed 1.4-1.6CVVT 12-18, Mann Filter C 26 022
726,15 ₴
- В наявності
- Код: C 26 022
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Elantra 1.6-1.8 Gamma MPI/i30 1.4-1.6GDi 11-/Kia Ceed 1.4-1.6CVVT 12-18, Mann Filter C 26 022. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 26 022
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 26 022 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA GT (GD) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA седан (AD, ADA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 128 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA седан (MD, UD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 132 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 150 л.с. | 2010–н.в. |
| HYUNDAI — i30 CW (GD) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 129 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — i30 купе (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 MPI 120 л.с. | 2016–н.в. |
| KIA — CEE'D (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — CEE'D Sportswagon (JD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — CERATO седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MPi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 MPi 150 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (JD) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 CVVT 101 л.с. | 2013–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 26 022 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-21102, 1500578, 1512-3146, 152071761715, 153071762382, 1638024580, 184065, 18407, 18407, 184118, 19372632, 2133712, 26022-LF-PCS-MS, 26-1300, 28.0002-0462.2, 28113-3X000, 28113-3X000, 281133-X000AS, 30.635.00, 36HY086, 37-12 321 0035, 50019054 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 51 |
| Довжина [мм] | 257 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 163 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726,15 ₴






