
Фільтр повітряний MB A-class (W177)/B-class (W247)/CLA (C118) 2.0 (M260) 18-, Mann Filter C 28 034
1 316,37 ₴
- В наявності
- Код: C 28 034
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB A-class (W177)/B-class (W247)/CLA (C118) 2.0 (M260) 18-, Mann Filter C 28 034. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 034
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 034 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W177) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 220 (177.044) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| A 220 4-matic (177.045) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| A 250 (177.046) 224 л.с. | 2018–н.в. |
| A 250 4-matic (177.047) 224 л.с. | 2018–н.в. |
| AMG A 35 4-matic (177.051) 306 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W247) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 220 (247.044) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| B 220 4-matic (247.045) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| B 250 (247.046) 224 л.с. | 2019–н.в. |
| B 250 4-matic (247.047) 224 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA (C118) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLA 220 (118.344) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 220 4-matic (118.345) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 250 (118.346) 224 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 250 4-matic (118.347) 224 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 034 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 012 321 0035, 107403, 1500685, 153071762580, 260 094 03 00, A 260 094 03 00, A0814, A2650, A3004, A63751, A63847, ADU172249, AP 119/2, AR1703PM, BFA2639, CA12619, E1621L, EAF1044, EAF3714.10, ELP9581, F 026 400 721, F257201, FA1132, FA632z, LFAF612 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 277 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 188 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316,37 ₴



