
Фільтр повітряний Nissan Navara 4.0 05-09/Jeep Grand Cherokee 2.5TD/4.0/5.2/5.9 91-05/Infiniti QX56, Mann Filter C 28 150
617,45 ₴
- В наявності
- Код: C 28 150
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Navara 4.0 05-09/Jeep Grand Cherokee 2.5TD/4.0/5.2/5.9 91-05/Infiniti QX56, Mann Filter C 28 150. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 150
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 150 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — QX56 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 5.6 4WD 324 л.с. | 2003–2009 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2001–2005 |
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2004–2005 |
| 3.1 TD 4x4 140 л.с. | 1999–2001 |
| 4.0 4x4 190 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 220 л.с. | 1999–2000 |
| 4.7 V8 4x4 223 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 227 л.с. | 2003–2005 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE (ZJ) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4x4 (Z) 115 л.с. | 1995–1999 |
| 2.5 TD Laredo 116 л.с. | 1996–1998 |
| 4.0 i 4x4 (Z) 177 л.с. | 1995–1999 |
| 4.0 i 4x4 (ZJ) 180 л.с. | 1991–1999 |
| 4.0 Laredo 178 л.с. | 1996–1998 |
| 5.2 223 л.с. | 1996–1998 |
| 5.2 4x4 223 л.с. | 1996–1998 |
| 5.2 4x4 (Z) 212 л.с. | 1995–1999 |
| 5.2 i 4x4 (ZJ) 211 л.с. | 1992–1999 |
| 5.2 i 4x4 (ZJ) 215 л.с. | 1992–1999 |
| 5.9 i 4x4 241 л.с. | 1997–1999 |
| NISSAN — ARMADA (R51) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 4WD 269 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 150 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 626 851, 121-10041, 1500504, 1512-1050, 153071760420, 1616248980, 16546-7S000, 16546-7S015, 18046, 18046, 20-09-985, 20985, 2133866, 26-0342, 28.0002-0336.2, 28150-LF-PCS-MS, 30.284.00, 53007386, 53007386AB, 53030688, 585245, 60507, 71-01155-SX |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Jeep, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, QX56 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 246 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,45 ₴







