Топ

Фільтр повітряний Audi A8 2.0 Hybrid/2.5TFSI/3.0TDI/TFSI/4.2 TDI 10-18, Mann Filter C 17 023
1 806,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 17 023
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A8 2.0 Hybrid/2.5TFSI/3.0TDI/TFSI/4.2 TDI 10-18, Mann Filter C 17 023. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 17 023
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 17 023 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A8 (4H_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI hybrid 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 250 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 239 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 TDI quattro 351 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.2 TDI quattro 385 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 17 023 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108317, 1512-4362, 26-1253, 27.B54.00, 4H0 129 620 D, 4H0 129 620 L, 8A1700, 99420, A0697, A63602, ADV182213C, AFAC366, AR2274S, CAF101191R, FA2405, FA503z, J1320841, MD-5412, ME1004, ME1004, ME1005, ME1005, OP-FAF10349, PA3602, QFA1177, S 7B54 A |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 194 мм |
| Внутрішній діаметр | 104 мм |
| Зовнішній діаметр | 153 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 194 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 153 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806,03 ₴






