Топ

Фільтр паливний MB Actros/Atego 12.0D-16.0D 96- OM541/542/457, Mann Filter PU 999/1 X
726,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: PU 999/1 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний MB Actros/Atego 12.0D-16.0D 96- OM541/542/457, Mann Filter PU 999/1 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 999/1 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 999/1 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — ACTROS (32) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1831 AK 313 л.с. | 1997–2002 |
| 1831 K 313 л.с. | 1997–2002 |
| 1831 S, 1831 LS 313 л.с. | 1996–2002 |
| 1831, 1831 L 313 л.с. | 1996–2002 |
| 1835 AK 354 л.с. | 1997–2002 |
| 1835 K 354 л.с. | 1997–2002 |
| 1835 S, 1835 LS 354 л.с. | 1996–2002 |
| 1835, 1835 L 354 л.с. | 1996–2002 |
| 1840 AK 394 л.с. | 1997–2002 |
| 1840 K 394 л.с. | 1997–2002 |
| 1840 S, 1840 LS 394 л.с. | 1996–2002 |
| 1840, 1840 L 394 л.с. | 1996–2002 |
| 1843 AK 428 л.с. | 1997–2002 |
| 1843 K 428 л.с. | 1997–2002 |
| 1843 S, 1843 LS 428 л.с. | 1996–2002 |
| 1843, 1843 L 428 л.с. | 1996–2002 |
| 1846 AK 456 л.с. | 1997–2003 |
| 1846 S, 1846 LS 456 л.с. | 1998–н.в. |
| 1848 AK 476 л.с. | 1997–2002 |
| 1848 K 476 л.с. | 1997–2002 |
| 1848 S, 1848 LS 476 л.с. | 1996–2002 |
| 1848, 1848 L 476 л.с. | 1996–2002 |
| 1850 AK 503 л.с. | 1997–н.в. |
| 1853 S, 1853 LS 530 л.с. | 1996–2002 |
| 1853, 1853 L 530 л.с. | 1996–2002 |
| 1857 L 571 л.с. | 1997–2002 |
| 1857 LS 571 л.с. | 1997–2002 |
| 2031 313 л.с. | 1997–2002 |
| 2031 A 313 л.с. | 1997–2002 |
| 2031 AK 313 л.с. | 1996–2002 |
| 2031 AS 313 л.с. | 1996–2002 |
| 2031 K 313 л.с. | 1997–2002 |
| MERCEDES-BENZ — CITARO (O 530) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Citaro G, Citaro GN3, Citaro LU 299 л.с. | 1998–н.в. |
| Citaro G, Citaro LU 354 л.с. | 1998–н.в. |
| Citaro GNG 326 л.с. | 2000–н.в. |
| Citaro N 252 л.с. | 1998–н.в. |
| Citaro N, Citaro MUE 299 л.с. | 1998–н.в. |
| Citaro N, Citaro MUE 354 л.с. | 1998–н.в. |
| Citaro NG 252 л.с. | 2000–н.в. |
| Citaro C 286 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CITARO 2 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CITARO 286 л.с. | 2011–н.в. |
| CITARO 299 л.с. | 2011–н.в. |
| CITARO 354 л.с. | 2011–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — INTEGRO (O 550) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Integro L 300 л.с. | 2006–н.в. |
| Integro L 354 л.с. | 2006–н.в. |
| Integro L 408 л.с. | 2006–н.в. |
| Integro, Integro M 299 л.с. | 2006–н.в. |
| Integro, Integro M 354 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — INTOURO (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME 299 л.с. | 2005–н.в. |
| Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME 354 л.с. | 2005–н.в. |
| Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME 408 л.с. | 2005–н.в. |
| MITSUBISHI — Fuso (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| FP54SGR AIR | 2011–н.в. |
| FV54JR AIR | 2011–н.в. |
| FS470S1, FS470S2 | 2011–н.в. |
| FS52SS | 2011–н.в. |
| FV470J1 | 2011–н.в. |
| FV470K1 | 2011–н.в. |
| FV51SK | 2011–н.в. |
| FV54ST AIR | 2011–н.в. |
| FP41OG1 AIR | 2012–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 999/1 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 00 0068 709 0, 0068 709 0, 01.14.066, 034 323 0002, 06051001, 1 457 429 655, 109002, 1520173, 1729130, 24663, 26.001.00, 30-ECO001, 33628, 3ECO001, 4.61542, 4.62781SP, 4.63649, 4207 9112, 4233, 4233, 43129, 457 090 00 51, 50013627, 541 090 00 51 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 204 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 46 |
| Висота [мм] | 204 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726,82 ₴






