Топ

Фільтр повітряний Subaru Forester 2.0AWD/2.5AWD 18-/Impreza/XV 1.6/2.0 16-/Outback 2.5 20-, Mann Filter C 22 038
975,67 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 22 038
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Subaru Forester 2.0AWD/2.5AWD 18-/Impreza/XV 1.6/2.0 16-/Outback 2.5 20-, Mann Filter C 22 038. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 22 038
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 22 038 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SK_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD (SK7) 156 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 AWD (SK9) 185 л.с. | 2018–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GT_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i AWD (GT7) 156 л.с. | 2016–н.в. |
| SUBARU — XV (GT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i AWD (GT3) 114 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 i AWD (GT7) 156 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 i AWD (GT7) 150 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 22 038 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-15080, 1500699, 1512-4242, 1512-4245, 16546-AA150, 18663, 18663, 20-07-713, 20713, 36SU014, A10407, A2697, A2701, A3039, ADS72216, AP 121/4, AR1694PM, CA12295, E1750L, ELP9622, F 026 400 743, F257401, FA1126, FA534z, FA-713S, HP 2415, J1327019 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, XV, Impreza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 38 |
| Довжина [мм] | 227 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 214 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975,67 ₴







