Топ

Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo/S-Max 1.6-2.0TDCi/EcoBoost/2.0/2.3 06-15/Volvo S80/V70 2.0/d 07-, Mann Filter C 30 161
669,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 30 161
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo/S-Max 1.6-2.0TDCi/EcoBoost/2.0/2.3 06-15/Volvo S80/V70 2.0/d 07-, Mann Filter C 30 161. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 30 161
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 30 161 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WA6) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2006–2015 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–2015 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 SCTi 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 199 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — S80 II (AS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| VOLVO — V70 III (BW) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FlexiFuel 146 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 30 161 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1418 883, 1465170, 1479059, 1500068, 1512-4112, 1518611000, 153071760231, 1611155580, 1698 684, 1712025, 180017110, 18515, 18515, 2133071, 26-0542, 28.0002-0027.2, 30.331.00, 30161-LF-PCS-MS, 304 052, 30740955, 39219, 50014105, 585149, 60125 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S80, Mondeo, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 70 |
| Довжина [мм] | 300 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669,66 ₴






