
Фільтр паливний VW Crafter 2.5TDI 06-, Mann Filter PU 816 X
1 099,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: PU 816 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW Crafter 2.5TDI 06-, Mann Filter PU 816 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 816 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 816 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CRAFTER 30-35 автобус (2E_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
| VW — CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
| VW — CRAFTER 30-50 фургон (2E_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 816 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.38.031, 100 323 0028, 101318, 11.15000, 111 648, 1520124, 1530-2687, 153071760488, 1720250, 180007010, 21-00486-SX, 26.012.00, 26-0696, 26657, 28.0002-4081.2, 2E0 127 159, 2E0 127 177, 30 10 1318, 30-ECO032, 3ECO032, 4999, 4999, 50014122, 587071 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 134 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 134 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099,72 ₴






