Топ

Фільтр повітряний BMW X3 (F25) 2.0/3.0 N20/N52 10-/X4 (F26) 2.0 N20 14-18, Mann Filter C 30 013
1 182,41 ₴
- В наявності
- Код: C 30 013
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X3 (F25) 2.0/3.0 N20/N52 10-/X4 (F26) 2.0 N20 14-18, Mann Filter C 30 013. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 30 013
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 30 013 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (F25) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 i | 2014–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 30 013 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13 71 7 601 868, 1512-4283, 18447, 18447, 26-2385, 30.597.00, 48515, 50014582, 502 487, 60500, 71-01422-SX, 803107501, A0524, A141725, A63647, ADB112229, AFAU178, AP 028/6, AR30013PM, BSG 15-135-031, DP1110.10.0340, E1081L, EAF3668.10, EAF842, ELP9495 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 312 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 258 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 182,41 ₴







