
Фільтр повітряний Hyundai Tucson/Kia Sportage 1.6-2.0CRDi 15-, Mann Filter C 28 040
683,95 ₴
- В наявності
- Код: C 28 040
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Tucson/Kia Sportage 1.6-2.0CRDi 15-, Mann Filter C 28 040. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 040
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 040 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (TLE) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.7 CDi FWD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDI | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDI FWD | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (QL) (US) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi AWD 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 CRDi 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 040 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-07003, 1512-4190, 153071762406, 1667445780, 184039, 18708, 18708, 20-0H-H35, 20H35, 26-2443, 28.0002-0481.2, 28113-D3100, 28113-D3100, 30.710.00, 36HY100, 37-12 321 0040, 585585, 620 884, 8A0648, A0647, A10371, A146904, A63750, ADG022155, AFAI278 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 277 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683,95 ₴







