
Фільтр повітряний Honda Civic VIII 1.8i VTEC 06-/FR-V 1.8 16V 07-, Mann Filter C 2240
788,71 ₴
- В наявності
- Код: C 2240
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Civic VIII 1.8i VTEC 06-/FR-V 1.8 16V 07-, Mann Filter C 2240. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2240
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2240 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| HONDA — EDIX (BE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2240 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-06022, 1500420, 1512-2639, 153071762516, 1613721780, 1716668, 1716668, 17220-RNA-A00, 18390, 18390, 184389, 20-04-439, 20439, 2133750, 2240-LF-PCS-MS, 26-0712, 28.0002-0449.2, 30.325.00, 31-12 321 0006, 50014591, 585253, 71-01088-SX, 8A0143, A10176 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 225 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 195 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788,71 ₴





