
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.0-2.2CRDi 06-13/Kia Sorento 2.0-2.2CRDi 09-12, Mann Filter C 28 011
708,15 ₴
- В наявності
- Код: C 28 011
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.0-2.2CRDi 06-13/Kia Sorento 2.0-2.2CRDi 09-12, Mann Filter C 28 011. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 011
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 011 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FÉ II Автофургон / спортивно-утилитарный автомобиль (C (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CRDi 197 л.с. | 2009–2013 |
| CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–2013 |
| KIA — SORENTO II (XM) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 011 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-21086, 121-21086G, 1500570, 1512-3098, 184374, 18508, 18508, 19372638, 20-0K-K28, 20K28, 2441388, 26-1303, 28.0002-0506.2, 28011-LF-PCS-MS, 28113-2P300, 28113-2P300, 30.631.00, 585388, 71-01199-SX, 820 212, 8A0491, A10242, A141640, A1453, A2391 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 277 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708,15 ₴






