Топ

Фільтр повітряний Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0/CRDi/LPG/2.7 V6 04-10, Mann Filter C 2631
608,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 2631
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0/CRDi/LPG/2.7 V6 04-10, Mann Filter C 2631. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2631
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2631 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 120 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 LPG 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 150 л.с. | 2009–2010 |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 4WD 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 113 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 V6 4WD 175 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2631 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-1250, 121-07000, 1500160, 1512-2620, 1512-2643, 153071762353, 1613721280, 180068710, 18271, 18271, 184402, 20-0H-012, 20H12, 2133253, 26-0573, 2631-LF-PCS-MS, 28.0002-0159.2, 2811308000, 28113-08000, 30.280.00, 36HY072, 37-12 321 0000, 50019062 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 252 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 171 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608,30 ₴






