
Фільтр повітряний Audi A4/A5/Q5 1.4TFSI/2.0TFSI 15-, Mann Filter C 17 013
1 292,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 17 013
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4/A5/Q5 1.4TFSI/2.0TFSI 15-, Mann Filter C 17 013. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 17 013
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 17 013 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8W2, 8WC, B9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| AUDI — A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI quattro | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–2019 |
| AUDI — A4 Avant (8W5, 8WD, B9) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI 249 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| AUDI — A5 (F53, F5P) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–2020 |
| 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro 252 л.с. | 2017–2020 |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (F5A, F5F) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro 252 л.с. | 2017–2020 |
| AUDI — A5 Кабриолет (F57, F5E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — Q5 (FYB) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2017–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 17 013 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 102969, 112 321 0043, 116 699, 1500668, 1512-4291, 27.G11.00, 50014961, 8W0 133 843 C, A0700, A1819, A2594, A63739, ADV182268, AK 376/1, AR2246, BFA2622, CA12268, DP1110.10.0266, E1451L, EAF3722.20, EAF976, EL9511, F 026 400 425, F254901, FA1173, FA500z |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 142 мм |
| Внутрішній діаметр | 104 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 142 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292,90 ₴







