
Фільтр повітряний Land Rover Discovery/Range Rover Sport 2.7-3.0TD/4.0/4.4 04-/Range Rover 3.0TD 12-, Mann Filter C 31 196
712,65 ₴
- В наявності
- Код: C 31 196
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover Discovery/Range Rover Sport 2.7-3.0TD/4.0/4.4 04-/Range Rover 3.0TD 12-, Mann Filter C 31 196. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 31 196
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 31 196 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — DISCOVERY III (TAA) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TD 4x4 190 л.с. | 2004–2009 |
| 4.0 4x4 218 л.с. | 2005–2009 |
| 4.0 V6 4x4 218 л.с. | 2004–2009 |
| 4.4 4x4 299 л.с. | 2004–2009 |
| LAND ROVER — DISCOVERY IV (LA) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TD 4x4 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 SDV6 4x4 256 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 249 л.с. | 2012–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER IV (L405) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TD 4x4 249 л.с. | 2012–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER SPORT (LS) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 4x4 396 л.с. | 2006–2010 |
| 2.7 TDVM 4x4 190 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 256 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 249 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TD V6 4x4 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 TD 8 4x4 272 л.с. | 2006–н.в. |
| 4.2 4x4 390 л.с. | 2005–н.в. |
| 4.4 4x4 299 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 31 196 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108371, 121-14078, 1500482, 1512-3154, 1613721680, 1718135, 20-0L-L02, 20L02, 2133578, 26-1305, 28.0002-0024.2, 30.268.00, 31196-LF-PCS-MS, 36RV010, 53-12 321 0007, 585273, 5H2Z 9601 AA, 61003, 71-01095-SX, 8A0297, A0317, A10180, A1210, A140912, A63170 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 303 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 303 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 224 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712,65 ₴







