
Фільтр паливний VW Caddy II 1.9TDI/SDI 95-04, Mann Filter WK 823
913,36 ₴
- В наявності
- Код: WK 823
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW Caddy II 1.9TDI/SDI 95-04, Mann Filter WK 823. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 823
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 823 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — CORDOBA (6K1, 6K2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1999–2002 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–1999 |
| SEAT — CORDOBA Vario (6K5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1999–2002 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–1999 |
| SEAT — IBIZA II (6K1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1999–2002 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–1999 |
| SEAT — INCA (6K9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–2003 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1995–2003 |
| VW — CADDY II VAN (9K9B) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–2004 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1995–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2004 |
| VW — CADDY II фургон (9K9A) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–2004 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1995–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2004 |
| VW — DERBY седан (6KV2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 68 1.9 SDI 68 л.с. | 1999–2002 |
| 90 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| VW — POLO Van Фургон/универсал (6V5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1999–2001 |
| VW — POLO Variant (6KV5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 823 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 906 409, 100 127 0012, 109 040, 11.15005, 1118702800, 1520122, 1530-1049, 153071760228, 180010310, 2136885, 24.415.00, 26-0405, 28.0002-4145.2, 32909, 4278, 4278, 50013910, 587506, 63816, 6K0 127 401 G, 6K0 127 401 H, 823-KF-PCS-MS, 9F0147 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 133 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Polo, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 133 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913,36 ₴







