
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 2.7/3.0D/D-4D 02-/Land Cruiser Prado 2.7i 16V/3.0D 03-, Mann Filter C 32 005
872,68 ₴
- В наявності
- Код: C 32 005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 2.7/3.0D/D-4D 02-/Land Cruiser Prado 2.7i 16V/3.0D 03-, Mann Filter C 32 005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 32 005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 32 005 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (TRJ120, TRJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 173 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 166 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ150, KDJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120_) 204 л.с. | 2006–2009 |
| 3.0 D-4D (KZJ12) 125 л.с. | 2002–2010 |
| TOYOTA — LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 D-4D 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 D-4D 173 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 32 005 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-7902, 121-17053, 1500223, 1512-3116, 1512-4358, 153071762532, 1616248380, 1713725, 17801-30040, 17801-30080, 184275, 184425, 20-02-251, 20251, 26-0947, 28.0002-0422.2, 30.505.00, 32005-LF-PCS-MS, 36TO030, 600 028, 71-01086-SX, 8A0182, A10066, A1323 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 312 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 232 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872,68 ₴






