
Фільтр повітряний Fiat Freemont 2.0DS 11-, Mann Filter C 23 094
919,73 ₴
- В наявності
- Код: C 23 094
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Fiat Freemont 2.0DS 11-, Mann Filter C 23 094. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 23 094
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 23 094 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — FREEMONT (JF_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 JTD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 4x4 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 4x4 170 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 23 094 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-08010, 1500622, 1512-4184, 153071760646, 1682949080, 20-09-924, 20924, 26-0997, 28.0002-0579.2, 30.652.00, 49647, 585856, 68091843AA, 8A0411, A0736, A10324, A142106, A1563, A2487, A63720, ADL142225, AP 093/4, AR23094PMJ, CA11496, CAF101072P |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 233 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 228 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919,73 ₴





