Топ

Фільтр повітряний Audi A6/A7 2.8FSI/3.0TDI/TFSI/4.0TFSI 11-18/Allroad 3.0TDI/TFSI 12-, Mann Filter C 16 005
1 152,48 ₴
- В наявності
- Код: C 16 005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A6/A7 2.8FSI/3.0TDI/TFSI/4.0TFSI 11-18/Allroad 3.0TDI/TFSI 12-, Mann Filter C 16 005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 16 005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 16 005 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 300 л.с. | 2010–2012 |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| S6 quattro 420 л.с. | 2012–н.в. |
| S6 quattro 450 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A6 Allroad (4GH, 4GJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 300 л.с. | 2011–2012 |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| S6 quattro 420 л.с. | 2012–н.в. |
| S6 quattro 450 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4GA, 4GF) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 239 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI QUATTRO 340 л.с. | 2016–2018 |
| 3.0 TFSI quattro 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| S7 quattro 450 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 16 005 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.14.015, 1118609400, 112 321 0038, 113 903, 1512-4124, 16005-LF-PCS-MS, 1667448180, 1710015, 180028010, 2133710, 26-0908, 27.A48.00, 28.0002-0300.2, 48470, 4G0 133 843, 585763, 60442, 71-01442-SX, 8A0435, A 8100, A0501, A1413, A141700, A2832, A63554 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 188 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 154 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 90 |
| Висота [мм] | 188 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 154 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 152,48 ₴





