
Фільтр повітряний Kia Сarens 1.6CRDi/2.0CRDi 06-/Magentis 2.0CRDi 06-, Mann Filter C 26 018
504,26 ₴
- В наявності
- Код: C 26 018
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Kia Сarens 1.6CRDi/2.0CRDi 06-/Magentis 2.0CRDi 06-, Mann Filter C 26 018. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 26 018
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 26 018 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — CARENS II (FJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2005–н.в. |
| KIA — CARENS III (UN) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 110 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 115 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 135 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2006–н.в. |
| KIA — LOTZE (MG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 26 018 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-21077, 121-21077G, 1512-4275, 18376, 18376, 184346, 20-0K-K18, 20K18, 26018-LF-PCS-MS, 26-1399, 281132G300, 28-12 321 0009, 30.B06.00, 585735, 8A0355, A10178, A141069, A1420, A2366, A63194, A9321, ADG02274, AP 177/8, AR26018PMJ, BFA2485, CA10915 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 265 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504,26 ₴






