Топ

Фільтр паливний DAF CF75 9.2D 06-13/CF85 12.9D 05-13/XF105 12.9D 05 D-/XF 12.9D 12-, Mann Filter PU 966/1 X
834,69 ₴
- Готово до відправки
- Код: PU 966/1 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний DAF CF75 9.2D 06-13/CF85 12.9D 05-13/XF105 12.9D 05 D-/XF 12.9D 12-, Mann Filter PU 966/1 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 966/1 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 966/1 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAF — CF 75 (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| FA 75.250 249 л.с. | 2006–н.в. |
| FA 75.310 310 л.с. | 2006–н.в. |
| FA 75.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FAD 75.250 249 л.с. | 2001–н.в. |
| FAD 75.310 310 л.с. | 2001–н.в. |
| FAD 75.360 360 л.с. | 2001–н.в. |
| FAR 75.250, FAS 75.250 249 л.с. | 2006–н.в. |
| FAR 75.360, FAS 75.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FAT 75.250 249 л.с. | 2006–н.в. |
| FAT 75.310 310 л.с. | 2006–н.в. |
| FAT 75.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FT 75.250 249 л.с. | 2006–н.в. |
| FT 75.310 310 л.с. | 2006–н.в. |
| FT 75.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| DAF — CF 85 (46) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| FA 85.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FA 85.410 408 л.с. | 2006–н.в. |
| FA 85.460 462 л.с. | 2006–н.в. |
| FA 85.510 510 л.с. | 2006–н.в. |
| FAC 85.360, FAX 85.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FAC 85.410, FAX 85.410 408 л.с. | 2005–н.в. |
| FAC 85.460, FAX 85.460 462 л.с. | 2005–н.в. |
| FAC 85.510, FAX 85.510 510 л.с. | 2005–н.в. |
| FAD 85.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FAD 85.410 408 л.с. | 2006–н.в. |
| FAD 85.460 462 л.с. | 2006–н.в. |
| FAD 85.510 510 л.с. | 2006–н.в. |
| FAG 85.360, FAN 85.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FAG 85.410, FAN 85.410 408 л.с. | 2005–н.в. |
| FAG 85.410, FAN 85.410 408 л.с. | 2006–н.в. |
| FAG 85.460, FAN 85.460 462 л.с. | 2005–н.в. |
| FAG 85.460, FAN 85.460 462 л.с. | 2006–н.в. |
| FAG 85.510, FAN 85.510 510 л.с. | 2005–н.в. |
| FAG 85.510, FAN 85.510 510 л.с. | 2006–н.в. |
| FAN 85.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FAN 85.410 408 л.с. | 2006–н.в. |
| FAN 85.460 462 л.с. | 2006–н.в. |
| FAN 85.510 510 л.с. | 2006–н.в. |
| FAQ 85.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FAQ 85.410 408 л.с. | 2006–н.в. |
| FAQ 85.460 462 л.с. | 2006–н.в. |
| FAQ 85.510 510 л.с. | 2006–н.в. |
| FAR 85.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FAR 85.360, FAS 85.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FAR 85.410 408 л.с. | 2005–н.в. |
| FAR 85.410, FAS 85.410 408 л.с. | 2005–н.в. |
| FAR 85.460 462 л.с. | 2005–н.в. |
| FAR 85.460, FAS 85.460 462 л.с. | 2005–н.в. |
| FAR 85.510 510 л.с. | 2005–н.в. |
| FAR 85.510, FAS 85.510 510 л.с. | 2005–н.в. |
| FAT 85.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FAT 85.410 408 л.с. | 2005–н.в. |
| FAT 85.460 462 л.с. | 2005–н.в. |
| FAT 85.510 510 л.с. | 2005–н.в. |
| FT 85.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FT 85.410 408 л.с. | 2005–н.в. |
| FT 85.460 462 л.с. | 2005–н.в. |
| FT 85.510 510 л.с. | 2005–н.в. |
| FTG 85.360 360 л.с. | 2006–н.в. |
| FTG 85.410 408 л.с. | 2005–н.в. |
| FTG 85.460 462 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 966/1 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 089.237-00A, 161 6361, 164 3080, 169 9168, 1699168G, 26.024.00, 39367, 409004, 5.45086, 50014632, 82-20414-SX, 95139E, 9F0506, A120417, A129046, CE 0300 MEX, E82KP D36, E82KP D73, ELG5557, F 026 402 032, F130, FE061z, FF5695, FK-854, FT5826, GS2124E |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 250 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 46 |
| Висота [мм] | 250 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834,69 ₴






