
Фільтр АКПП BMW 3 (E90)/5 (E60)/7 (E65/E66/E67)/X5 (E70) 01- (з піддоном в зборі), Mann Filter H 50 002
5 044,02 ₴
- В наявності
- Код: H 50 002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр АКПП BMW 3 (E90)/5 (E60)/7 (E65/E66/E67)/X5 (E70) 01- (з піддоном в зборі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H 50 002 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 171617, 172288, 20-51074-SX, 24 11 7 571 227, 24 15 2 333 903, 33 10 0983, 4G43-42-10273, ADBP210040, ADBP210058, C2C38963, C2C6715, LR 007474, QFL0390, SG 1065, SHB 62411, WG2189443, WG2245243, WG2272292, B01.790, 24152333903, 54796, GZ-F1057, B2125100 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 497 мм |
| Висота | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, Land Rover, Aston Martin, Bentley, BMW, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, XF, Arnage, XJ, XK, xf sportbrake, 7-Series, Phantom, Rapide, Range Rover Sport, Range Rover, S-Type, DB9, B5, B6, B7, 6, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 497 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 25 |
| Ширина [мм] | 281 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 044,02 ₴



