
Фільтр паливний Opel Astra K 1.6CDTi 15-, Mann Filter PU 9012/1 Z
2 049,87 ₴
- В наявності
- Код: PU 9012/1 Z
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Opel Astra K 1.6CDTi 15-, Mann Filter PU 9012/1 Z. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 9012/1 Z
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 9012/1 Z (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA K (B16) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BiTurbo 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| OPEL — ASTRA K Sports Tourer (B16) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BiTurbo 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 9012/1 Z |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 105786, 13539108, 1520243, 22937279, 22937279, 23304095, 23304095, 23304096, 23304096, 23456595, 23456595, 23459023, 26.122.00, 26-2175, 9F0286, A121018, ADW192306, BFF8255, C877, CS11999, DP1110.13.0314, E459KP01 D369, EFF342D, EFF5299.10 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 106 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 11 |
| Висота [мм] | 106 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 88 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 049,87 ₴








